1 Nomero Gevezeee in dı mornink

Bu kendi adıma aldığım karaladığım ilk bolg daha oncede blog yazıyordum ama kulllandığım adresi hatırlayamacak kadar zaman geçmiş üzerinden… Uzun zaman dan beri planladığım sayfamı açma isteğimde de tema seçme sürecini uzun oldu sabırla bekledim. Ve hep dedim ki kendi adıma olan sayfamda ilk yazım da kimin hangi konunun yazacağı belliydi. Hatta bu satırları yazdığımda hala ortada açık bir blog sayfam yoktu.. Ben yazdım açılacaktı çünkü birgün..

Bugün yazmak istediğim şey beni her sabah işime giderken otobüste kahkaha atıp insanların deli muamelerine maruz bırakan kişi için olsun istedim..

Geveze ..yazorn

Gerçek adı Jozi Zalma…

98- 99 yıllarında number 1 fm de akşam program ları ile tanıdım .. Telefon şakaları yapardı. Ozaman başladı gülme krizleri sevislerde topluca..

Sonra 2004 yılında tekrar buluştum power fm de “geveze in the morning”

(06.30-10.00 arası) her sabah işe giderken uyanın uyanın uyanınn diye bağırıp gözlerinizin kocaman olmasına sebeptir…

Telefonla katılan dinleyicilerine trafikte korna çaldırır toplu taşımalarda ben deliyim diye bağırmalarını ister… Hergün bir power fm kompleyşın verir yada sizi helikopterle uçurur.. Yeterki EVET yada HAYIR deme..

Otobüste Geveze ve ekibinin hazırlamış olduğu başarılı bir programın etkisi olan yersiz kahkahalar ve karın ağrıları.. Nedim . Şuan olmasada Kompela . Uzun bir zamandır dinleyemediğim Ali üstat und gebah Fatih üstad , Hüseyin Kemal Öke (Mükemmel bir yaratıcılık) , Son Sözler , Sayko Sitoriyıs , Kulağında kulaklı aynı anda gülen insanları görünce niye güldüklerini anlıyorsunuz aynı otobüste geveze dinlediği için tanıştığımız insan sayısı çok… He bu arada geveze sadece komedi yapmıyor .. her gün muazzam güzel bir hikaye ve duygusallıkla kapıyor programını…

Gündemi çok iyi takip eder. Sıkıntılarımıza sürekli parmak basar.. Organizasyonlara sahip çıkar tanıtım yapar.. havayı koklayan adamın mesela çok reklamını yapar.. J

Buarada çok iyi anlaştılarını bildiğim bir ekürisi var BAY J akşam saat 18.00 bayjgeveze

ile 20.00 Programı sunan profesyonel erkek sıfatlı bir insan.. Amerikan vari espirileri türkiye şartlarına uyarlıyarak anlatıyor.. Karısını nasıl aldattığı , 6 yaşındaki oğlu Eros ‘un hala babasını emlakçı sandığını, Cinsel hayatını, Asistanlarına sulanmasıı ve dahası… Akşam yolculuklarında o eşlik ediyor bize… Bu iki adamın en sevdiği şeylerden biri hava durumu spikeri Havayı koklayan adamla uğraşmak.

İnanılmaz Keyif aldığım örnek aldığım örnek gösterdiğim insanlar.. Başarınılarınız devamını diliyorumm… Sağlıcakla kalın.. On Air..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir